Chelsea vs. Morecambe LIVE STREAM (1/10/21): Hodinky anglický FA Cup online | Čas, TELEVIZE, kanál,

Chelsea tváře Morecambe v anglický FA Cup zápas na Stamford Bridge v Londýně, Anglie, v neděli, 10. ledna 2021 (1/10/21).

fanoušci mohou sledovat zápas výhradně s ESPN+.

***

Manchester City opustil Chelsea v nepořádku zametání do 3-1 vítězství v neděli s nelítostným útočí displej, který zasílaných Frank Lampard je tým na čtvrté ztrátě v jeho posledních šesti Ligových zápasech.

Ilkay Gündoğan, Phil Foden a Kevin De Bruyne vstřelil v ničivé 16 minut prvního poločasu bylo patrné, jak Město se zvýšil na páté místo v pořadí i přes koronavirus případů poškozování týmu.

Chelsea je jen tři body za Města, ale hrál dva zápasy více a způsobu této porážce bude alarmující, aby notoricky netrpělivý majitel Roman Abramovič.

„Všichni před měsícem říkali, že můžeme vyhrát ligu,“ řekl Lampard. „Byl jsem si docela jistý tím, že tam, kde jsme, pokud jde o přestavbu, zákaz, nové hráče v týmu, mládež, že existují období bolesti, kterými budeme procházet jako klub a jednotlivci.“ Pro hráče to byl bolestný první poločas.“

absence jakéhokoli davu kvůli omezením na koronaviry ušetřila Lamparda alespoň před negativitou od jeho vlastních fanoušků.

Město bylo chybí pět hráčů kvůli koronavirus infekce, a tam byl off-pole vřavy v nahromadění na hru způsobené obránce Benjamin Mendy porušení pandemie omezení inter-domácnost míchání tím, že drží silvestrovskou párty.

S Ederson v izolaci zotavuje z COVID-19, brankář Zack Steffen začal jeho první Premier League hry. Pro 25letého Američana to byl nervózní začátek, po pěti minutách si vysloužil rezervu za manipulaci mimo pokutové území.

ale díky scintilačním nájezdům City dopředu a nedostatkům v útoku Chelsea nebyl Steffen testován.

místo toho to bylo opačné číslo Edouard Mendy vybírání míč ze své sítě třikrát.

V 18. minutě, Foden dostal přihrávku od De Bruyne a připravit pro Gündoğan na net jeho třetí gól ve čtyřech zápasech.

City bylo ve zničující formě, kterou tak často zorganizoval De Bruyne s necelými třemi minutami mezi úvodními dvěma góly.

počáteční kříž z Belgie playmaker byl zastaven Thiago Silva, ale on získal míč nastavit Foden pro druhé. Byl to úhledný poslední dotek od Fodena, který mu umožnil porazit Mendyho na jeho blízkém postu.

„v zápase jsme inkasovali dva opravdu špatné góly,“ řekl Lampard. „Cítil jsem, že nás to srazilo a že jsme nereagovali tak dobře, jak bych chtěl.“ Vážné lekce v první polovině. Ve druhém poločase byl dobrý charakter, ale hra byla hotová.“

třetí byl zahájen a dokončen De Bruyne. Zamířil k Sterling zahájit samozvaní dolů polovinu délky hřiště bez povšimnutí před zasažením cíle rám střelou. V 34. minutě dorazil De Bruyne, který skóroval v den, kdy byl playmaker nasazen jako centrální útočník.

„trochu bizarní na začátku-udělal jsem to několikrát ve své kariéře —“ řekl. „Je zřejmé, že existuje spousta útočníků, útočníků, kteří jsou venku. Trenér mě požádal, abych tuto práci dělal, tak jsem se snažil dělat to co nejlépe, a je dobře, že jsme vyhráli tímto způsobem.“

Pouze Mendy rychlé reakce v Chelsea cílem zabránit krátkou vzdálenost záhlaví od Rodri jít do horního rohu na začátku druhé poloviny.

málokdy bylo City tak neklidné v zápase proti Chelsea, který vydržel další neuspokojivou hru před brankou útočníka Tima Wernera.

v době zastavení byla útěcha, když Callum Hudson-Odoi vsítil z kříže Kai Havertze.

(The Associated Press přispěl k této zprávě.)