Clint Bowyer zvítězí 2020 All-Star Race Fan Hlasování

Clint Bowyer byl oznámen ve středu v noci jako All-Star Race Fan vítěz Hlasování o poslední místo v NASCAR All-Star Závod na Bristol Motor Speedway.

Bowyer byl nejlepším voličem mezi jezdci, kteří se již nekvalifikovali na hlavní událost. Volba fanoušků dala jeho číslo 14 Stewart-Haas Racing Ford do pole jako 20. a poslední vstup.

související: Fanoušek Hlasování vítěze v All-Star historie | All-Star Otevřít výsledky

Bowyer Fan Hlasování vyhrát přestávky Hendrick Motorsports‘ držet na místě za poslední čtyři roky. Alex Bowman vyhrál loňské hlasování fanoušků a Chase Elliott vyhrál tři roky předtím. Oba tito jezdci se kvalifikovali s vítězstvím v závodě od roku 2019. S Bowyer vstup, všechny čtyři Stewart-Haas Racing cars — Bowyer, Kevin Harvick, Aric Almirola (kdo vyhrál etapu v All-Star Otevřít) a Cole Custer — bude v hlavním závodě.

Bowyerovo nejlepší umístění v závodě hvězd přišlo v roce 2014-s výsledkem sedmého místa. Možná se to zlepší s letošním závodem v Bristolu,kde Bowyer skončil jako běžec ve dvou z posledních čtyř jarních závodů na trati 0,533 kilometru.

Kasey Kahne je jediným vítězem předchozího hlasování fanoušků, který vyhrál hlavní událost. Právě to udělal v roce 2008.

top 10 v Hlasování Ventilátoru, jak odhalil na NASCAR.com minulý týden byly Bubba Wallace, Bowyer, Matt DiBenedetto, William Byron, Corey Produkčního, Tyler Reddick, Christopher Bell, Timmy Hill, Aric Almirola a Austin Dillon.