Indiana se snaží znovu skončit v 69-60 ztráta v Illinois

CHAMPAIGN, nemocný. – Za posledních pár let se Illinois guard Ayo Dosunmu stal jedním z nejlepších zavíračů ve hře. Je prokázáno, že opět v sobotu, kdy zapálil Indiana 17 bodů v posledních devíti minut plus vést illinois, aby se-z-za 69-60 vyhrát.

hra byla děsivě podobná středeční noční ztrátě Indiany, když rozdala malý náskok-čtyři body za obou okolností – tím, že nedokázala zastavit pozdě a snažila se získat body sami.

Dosunmu, který skončil s 30 body, udělal spoustu škod, ale větší problém byl, že Indiana neměla odpověď sama. Koncové 60-57 na poslední mediální timeout, Indiana udělal jen jeden snímek v závěrečné čtyři minuty, tři-ukazatel po Armaan Franklin, který měl kariéru-vysoce 23 bodů. Indiana šla bez bodů v jejich dalších šesti majetků.

“ myslel jsem, že jsme tam měli dobrý vzhled, ale musíme být lepší v posledních třech minutách her,“ řekl frustrovaný Archie Miller po ztrátě. „Race (Thompson) měl dobrý pohled dovnitř, který nešel, a Trey (Galloway)měl tři ukazatele přímo před naší lavičkou, která šla ven. To byl dobrý vzhled, prostě tam nešli.“

pro Indianu to bylo frustrující zakončení (5-4, 0-2 ve Velké desítce), protože hrálo dost dobře na to, aby vyhrálo. Pro druhou rovnou hru, pěkný běh brzy v druhé půli je dostal do vedení, a to ze dvou nepravděpodobné zdrojů, stráže Al Durham a Rob Phinisee. Oba bojovali v Severozápadní ztráty a drželi bezbrankovou v první polovině sobotu, ale Durham vyšel přestávky vstřelil pět rychlých bodů a Phinisee přidány další čtyři o pár minut později dát Indiana dopředu 40-37.

Franklin přidal trestný hod a Indiana vedla 43-39, což je její největší náskok v zápase, s 8:59 jít.

a pak Dosunmu šel divoce. V závěrečných devíti minutách udělal 6 z 8 střel, včetně čtyř tříbodových. Indiana na něj neměla odpověď.

ztráta zkazil kariéru den Indiana druháku stráž Armaan Franklin, který skončil kariéru-vysoce 23 bodů. Udělal 8 z 12 střel a byl 5-k-6 z tři-bod, třetí hra v této sezóně, kde je alespoň pět tři ukazatele. Zbytek týmu byl jen 2: 12 z hluboké.

Jackson-Davis minul prvních šest střel z pole, většinu z nich zpochybnil Cockburn na okraji. V ten den byl z pole jen 3: 13, i když mnoho střel bylo dobrých, které prostě nepadly. Jeho 11 bodů bylo sezonním minimem.

„Kofi je velká vnitřní přítomnost a mění spoustu střel,“ řekl Franklin o bojích Jacksona-Davise o skóre. „Napadli spoustu střel, ale dostali jsme skvělý vzhled a prostě nešli dolů.““

Miller řekl, že Jackson-Davis bojoval o vesmír, ale prostě nemohl dostat hodně otevřených pohledů k pádu.

„Trayce nebude každý zápas 3: 13,“ řekl Miller. „Měli jsme jen osm obratů a dobře jsme vypadali.“ Podle představ to nebylo dokonalé, ale hráli jsme tvrdě a měli jsme své hry.“

Indiana vedla po většinu prvního poločasu a ve třech různých příležitostech si vybudovala šestibodový náskok, ale Illinois pokračoval v běhu 11-4, aby ukončil polovinu při vedení 29-27 do šatny. Trey Galloway si připsal druhý start v sezoně a v základní sestavě nahradil Roba Phiniseeho. V prvním poločase, Phinisee a starší strážce Al Durham oba nedokázali skórovat v kombinaci 20 minut.

ale oba hráli klíčové role na začátku druhého poločasu, kdy se Indiana znovu vytáhla. Durham měl brzy pět rychlých bodů a poté Phinisee zasáhl tvrdé střely zády k sobě a dal Indianě tříbodový náskok. Franklinův trestný hod dal Indianě vedení 43: 39, ale pak se ujal Dosunmu.

„Ayo udělal každý velký výstřel těch posledních 10-12 minut,“ řekl Miller. „Byl to rozdíl, o tom není pochyb.“

Dosunmu a Cockburn dali 17 z 24 branek Illinois.

„máte dva kluci dostat 17 gólů z jejich 24,“ řekl Miller. „Jejich dva hřeby se dnes večer opravdu vyrobily.“

Dosunmu je celoamerický kandidát z důvodu Illinois, který je nyní 7-3 a 3-1 ve Velké desítce.

„jsem rád, že jsme měli nejlepšího hráče na hřišti v Ayo Dosunmu na konci hry,“ řekl trenér Illinois Brad Underwood. „Byl fenomenální.“

tak se to Dosunmu líbí. Byl čas na zelenou.

„jen říkal:‘ zbývá osm minut ve hře, pojď sem a dej do toho všechno, hraj tak tvrdě, jak můžeš, “ řekl Dosunmu o underwoodově prosbě během časového limitu.