NASCAR základní Sestavy pro nedělní Záhyby Čest QuikTrip 500 v Atlantě Motor Speedway

NASCAR Cup Series návratu z COVID-19 karantény přijde plný kruh s Záhyby Čest QuikTrip 500 v Atlantě Motor Speedway. Set na neděli je návrat k 1.54-mile speedway, jehož Březen 13-15 závodní víkend byl náhle odložen. Posádky a dopravci cestovali dolů do Gruzie, aby se otočili doprava zpět s rozhodnutím, které vyvolalo dvouměsíční pozastavení sportu koronaviry.

tentokrát se týmy vrátí s perfektními podmínkami: Na neděli předpovídalo 87 stupňů počasí a jen 10% pravděpodobnost deště. Strašidlo viru však zůstává během zkráceného závodního víkendu, který neumožňuje jediné kolo tréninku nebo kvalifikace.

místo toho bylo počáteční pořadí opět sestaveno náhodným losováním. Jezdci byli zařazeni do jedné ze čtyř skupin na základě jejich charterového stavu a postavení jejich týmu v bodech vlastníka.

pozice 1-12 byly vylosovány mezi týmy na 1. až 12. místě v pořadí vlastníků.

Pozice 13-24 byly čerpány mezi týmy zařadil 13th přes 24 v uživatelské pořadí.

Pozicích 25-36 byly čerpány mezi listina týmů (garantované míst na roštu) se umístil na 25. přes 36 vlastník body.

pozice 37-40 byly stanoveny majiteli body mezi čtyřmi“ otevřenými “ týmy, které musí pokaždé závodit v rychlosti.

čtyřicet týmů bylo přihlášeno na 40 míst na startovním roštu, což znamená, že se do tohoto závodu nikdo nekvalifikoval. Chase Elliott vytáhl šťastné číslo z prvních desítek jezdců a začne z pole position.

KVALIFIKAČNÍ POZNÁMKY

• Chase Elliott (1) má svůj první kariéru Cup Series pólu v jeho rodném městě sledovat. (Je to 90 minut jízdy do Dawsonville). Elliott zde má úctyhodnou bilanci (průměr 10,5), ale stále na této trati nevedl kolo ve čtyřech startech.
  • Aric Almirola (2.) Nyní vytáhl začátek přední řady zády k sobě. Ale ještě nedokončil práci, stále hledá svůj první vrchol-5 v roce 2020.
  • Joey Logano (3.) má šest přímých startů top-10.
  • John Hunter Nemechek (18.) nakreslil nejlepší startovní místo mezi nováčky.
  • JJ Yeley (30.) se tento týden vrací zpět do č. 77 Spire Motorsports. Je to jeho třetí start za tým v této sezoně.
  • Josh Bilicki (32.) se posune na číslo 27, které nyní vlastní Rick Ware Racing. Je to jeho první start za RWR v roce 2020 a třetí v poháru v této sezoně.
  • Garrett Smithley (34.) se vrací zpět do č. 53, také ve vlastnictví RWR, poté, co Bayley Currey minulý víkend řídil auto na Bristol Motor Speedway.
  • Reed Sorenson (40.) se vrací do Tommy Baldwin Racing. Je to jeho první start v poháru od Darlingtonu minulý měsíc, znovu se spojil s týmem, za který v roce 2014 jezdil na plný úvazek.