Miami Heat Mario Chalmers popisuje těžký Zápas 4 ztráty v Bostonu.

Mario Chalmers mluví do médií po utkání 2

• datum Narození: 5/19/86 (Anchorage, AK)
  • Vysoké Školy: Bartlett (Anchorage, AK)
  • College: Kansas
  • KARIÉRA TRANSAKCÍ:

Vypracoval Minnesota Timberwolves ve druhém kole (34. celkově) v roce 2008 NBA Návrhu…návrh práv byly získané TEPLO výměnou za dva 2009 druhém kole draftu a peníze úvahy na červen 26, 2008…podepsána TEPLA na červenec 9, 2008…re-podepsal TEPLO na prosinec 9, 2011.

PROFESIONÁLNÍ KARIÉRA:

Se objevil v 225 NBA pravidelné sezóny hry v průběhu jeho tři-rok NBA kariéru a bylo provedeno 132 začíná…má v průměru 7,9 bodů, 3,7 asistencí a 2,3 doskoků, 1.45 krade a 26.7 minut při střelbě 40.9 procent z podlahy, 35 procent z tříbodové vzdálenosti a 77,8 procenta z pomezní čáru…vynechal 15 zápasů kvůli zranění…řadí se mezi Miami je all-time vůdce v krade (8), tříbodové branky pokus o (8), tří-bodové pole cíle (svázaný-9), asistencí (12), minuty hráli (19), hry hrál (svázaný-19) a tříbodový field goal procento (22.)…vlastní TEPLO, single-herní krade záznam (9 vs. Philadelphia na Nov. 5, 2008)…zaznamenal ve dvou číslech 76 krát, včetně sedmi zápasů s alespoň 20 body a jeden 30-bod úsilí…jeho nejdelší série po sobě jdoucí hry bodování ve dvou číslech, je sedm (Nov. 28, 2008-Prosinec. 12, 2008) … dvakrát rozdal asistenci a připsal si jeden double-double…jeho nejdelší série po sobě jdoucích odehraných zápasů je 128 (Říjen. 29. ledna 2008-Jan. 29, 2010) … jeho nejdelší série po sobě jdoucích startů je 104 (Říjen. 29, 2008-Prosinec. 13, 2009) … jeho nejdelší série po sobě jdoucích zápasů s ukradením je 12 (Prosinec. 15. září 2008-Jan. 9, 2009) … jeho maximum za po sobě jdoucí góly z pole je devět (Jan. 21-24, 2009) … jeho nejdelší úsek po sobě jdoucích zápasů s tříbodovým cílem je 13 (listopad . 28, 2008-Prosinec. 26, 2008) … proměnil dvojici čtyřbodových her (Únor. 23, 2010 vs. Minnesota a prosinec. 14, 2008 v Memphisu)…má registrováno 93 multi-krást hry a jeden multi-blok hra objevila v 33 NBA playoffs hry (osm startů) a má v průměru 8,1 bodů, 2,7 asistencí, 2,1 doskoků, 1.52 krade a 26.4 minuty při střelbě 43 procent z pole, 36 procent z tříbodové vzdálenosti a 75 procent z pomezní čáru…zaznamenal ve dvou číslech v 10 případech, včetně dvou 20-bod úsilí…se řadí mezi TEPELNÉ all-playoffs vůdců ve krade (3), asistencí (6), tři-bod branek pokusu (7), tři-bod oblasti cíle (svázaný-7) a hry (10).

2010-11 sezóna:

viděl akci v 70 hrách (28 startů) pro HEAT a průměrně 6.4 body (.399 FG%,.871 stoperů), 2,5 asistence, 2,1 doskoku, 1,09 a 22.6 minut … vynechal šest her od března. 23.Dubna. 1 kvůli vymkl pravé koleno…byl DNP-CD na šesti příležitostech…nastavit jeden-sezóna kariéry vysoká v volného hodu procento…na třetím místě na TEPLO v celkové krade a krade na hru…na špičce TEPLA v ukradne 22 krát, v asistencí pětkrát a v bloky na čtyřech příležitostech…bylo Miami je přední střelec z lavičky 15 krát a také na špičce TEPLA rezervy v asistencí 27 krát a v minutách na 14 příležitostech…vstřelené v dvouciferných čísel na 17 příležitostech…rozdal dvakrát-obrázek asistencí jednou…jeho hra-vysoká 13 asistencí v Torontu v sezóně finále na Atp. 13 vyrovnal své kariérní maximum … sezonní Maxima: 16 bodů (vs. Indiana, Únor. 8), 13 asistencí (v Torontu, Duben. 13), šest doskoků (dvakrát), tři krade (šestkrát), jeden blok (sedmkrát) a 39:56 minuty (vs. Atlanta, Jan. 18).

sezóna 2009-10:

objevil se v 73 hrách (22 startů) za HEAT a průměroval 7.1 bodů (.401 FG%,.745 FT%), 3,4 asistence, 1,8 doskoku, 1,25 krade a 24,8 minuty … vynechal devět zápasů (Jan. 30.února. 17) s vymknutým levým palcem utrpěl v Detroitu Jan. 29 … když seděl v Milwaukee v lednu. 30 byla to první hra jeho kariéry, kterou zmeškal a přerušil své po sobě jdoucí hry hrané pruh na vysoké kariéře 128 hry…pruh, který začal v říjnu. 29. ledna 2008 a skončila. 29, 2010, bylo páté nejdelší v OHNI historie…navíc začal prvních 22 her 2009-10 jeho série po sobě jdoucích začíná až 104 her, série skončila, když přišel z lavičky na Dec. 15 vs. Toronto…zařadil mezi lídrů v NBA krade na obratu (19) a krade (33)…na druhém místě na TEPLO v tři-bod branek, asistencí a krade a třetí v tříbodový field goal pokusy…vedl TEPLA v bodování dvakrát, v krade 29 krát, v asistencí na 14 příležitostech a během několika minut, doskoků a bloků, jeden čas každý…skóroval ve dvou číslech 19 krát, včetně dvou her s alespoň 20 body a jeden 30-point výkon…zaznamenal kariéru-vysoká 30 bodů, v Torontu, na Nov. 20 … sezonní Maxima: 30 bodů (v Torontu, Listopad. 20), devět asistencí (vs. New Orleans, Listopad. 22), sedm doskoků (v Memphisu, Únor. 19), čtyři krade (třikrát), dva bloky (v Oklahoma City, Jan. 16) a 42:08 minuty (vs. New Jersey, Duben. 14).

sezóna 2008-09:

zahájeno všech 82 zápasů za HEAT a průměrně 10.0 bodů (.420 FG%, .767 stoperů), 4,9 asistence, 2,8 doskoku, 1,95 a 32.0 minut, byl vybrán do NBA All-Rookie Druhý Tým…byl jediný TEPLA hráč začít a hrát ve všech 82 zápasů, se stal jen pátý hráč v historii klubu (pouze rookie) ke spuštění všech 82 zápasů v sezoně…zařadil mezi lídrů v NBA krade na hru (4), krade na obratu (7) a asistencí na zápas (26.)…skončil mezi NBA rookie vůdců ve krade na hru (1.), asistencí na zápas (3.), minuty na zápas (5.), volný hod procento (9), tříbodový field goal procento (9), bodování průměr (12) a doskoků na zápas (16)…nastavení TEPLA pro nováčka rekord začíná, tři-bod, branky vyrobené a pokoušel, a krade a vyrovnal rekord pro hry hrál…skončil mezi HEAT all-time nováček vůdci v minutách (2), pomáhá (2), volný hod procento (3) a tříbodový field goal procento (3.)…nastavit franchise rekord krade ve hře s devíti vs. Philadelphia na Nov. 5…skončil druhý v týmu v minutách, tři-bod, branky vyrobené a pokoušel, asistence, pomáhat-k-poměr obratu a krade vedl tým v bodování tři krát, v krade na 31 příležitostech, asistence 24 krát, v minutách, v osm soutěží, v blocích třikrát a v doskoků dvakrát skóroval ve dvou číslech na 40 příležitostech, včetně pěti her s alespoň 20 bodů…rozdal dvakrát-obrázek asistencí dvakrát a zaznamenal jeden double-double…hit kariéru-vysoký šest tři-bod branek vs. Cleveland na Dec. 30 Chcete-li svázat rekord HEAT rookie single-game … zaznamenal svůj první double-double v kariéře s 16 body a kariérním maximem 13 asistencí vs. Charlotte v únoru. 8 … debutoval v NBA v New Yorku v říjnu. 29 a měl 17 bodů, osm asistencí a sedm doskoků za 35:46 akci…Sezóna Maxima: 23 bodů (dvakrát), 13 asistencí (vs. Charlotte, Feb. 8), nine krade (vs. Philadelphia, Listopad. 5), sedm doskoků (třikrát), jeden blok (osmkrát) a 52: 57 minuty (vs. Utah, Mar. 14).

NBA play-off:

2011: objevil se ve všech 21 hrách (jeden start) za HEAT a průměroval 7,8 bodů (.435 FG%,.719 FT%), 2,1 asistencí, 1,9 doskoků, 1.29 krade a 24.3 minut, vstřelil ve dvou číslech šestkrát, včetně jedné 20-point výkon…vedl TEPLA v tři-bod oblasti, cíle, umístila na druhém místě v tříbodové pokusy a třetí v asistencí a krade…v průměru 7,4 bodu (.371 FG%,.500 FT%), 2,2 asistencí, 1,8 doskoků, 1.60 krade a 24.6 minut v Úvodním Kole proti Philadelphii, zaznamenal playoffs kariéra maxima v tříbodové branky z (6) a pokusil (12) a odpovídající jeho playoffs vysoký s 20 body z lavičky v rozhodující Hře 5 vs Philadelphia v dubnu. 27…jeho 20-bod úsilí ve Hře 5 bylo jen sedmé 20-bod hru z lavičky, v HORKU playoffs historie…vedl Miami v tříbodové branky vyrobené a pokoušel vs. 76ers a svázaný pro tým vedení v krade…v průměru 5,4 bodů (.423 FG%, 1.000 FT%), 2.4 doskoky, 2.0 asistence, 1.20 krade a 25.0 minuty v semifinále Východní konference vs. Boston…průměr 5,6 bodů (.625 FG%,.667 FT%), 0,80, 0,6 doskoku, 0,4 asistence a 18,0 minuty ve finále Východní konference vs. Chicago … průměrně 11,8 bodu (.426 FG%,.739 FT), 3,5 asistence, 2.7 doskoků, 1.50 krade a 29.0 minut ve Finále NBA proti Dallasu…jeho 11.8 ppg bodování průměr vs. Dallas v roce 2011 Finále je jeho nejvyšší v play-off série…2010: Přišel z lavičky ve všech pěti zápasech Miami Úvodním Kole série proti Bostonu a v průměru 10,8 bodů (.450 FG%, .846 FT), 2,6 asistence, 1,8 doskoku a 26.2 minuty…na druhém místě na TEPLO v bodování, volných hodů vyrobený a pokusil a asistencí a třetí v tříbodové branky vyrobené a pokoušel…vstřelené v dvouciferných čísel, tři časy, včetně jedné 20-bod úsilí, které vede TEPLO pomáhá jednou…měl po sezoně kariéru-vysoký 20-bod úsilí z lavičky ve Hře 5 na Apr. 27 … 2009: nastoupil všech sedm zápasů v Miami v úvodním kole série vs. Atlanta a průměr 7,3 bodů (.400 FG%, .714 FT%), 4,4 asistence, týmové maximum 2,86, 2,7 doskoku a 33.0 minut vázané TEPLO franchise rekord krade v sedm-série hry, s tým-vysoká 20…na druhém místě v týmu v asistencí a třetí v minutě…skóroval ve dvou číslech jednou zaznamenáno více krade v šesti ze sedmi her…vázané TEPLO playoffs single-game rekord s pěti krade ve Hře 6 proti Atlantě na 1. Května…dělal jeho NBA playoffs debut s osmi body, tři doskoky, dvě asistence a dva krade v 34. minutě ve Hře 1 na Atlanta na Apr. 19.

vyznamenání:

2008-09: byl jmenován do druhého týmu NBA All-Rookie.

vysoká škola:

Hrál tři sezony v Kansasu a v průměru 12,2 bodů, 3,8 asistencí a 2,8 doskoků, 2.57 krade a 28,5 minut při střelbě 48,6 procenta z pole, na 41,9 procenta z tříbodové vzdálenosti a 76,7 procent z pomezní čáru v 110 her (96) začíná…dokončil své kariéry zařadil mezi Jayhawks‘ all-time vůdce v krade (2.), tři-bod, branky vyrobené (6), asistencí (12) a bodování (24.)…byl jmenován Nejvíce Vynikající Hráč 2008 NCAA Final Four…zasáhla jedna z největších ran v NCAA Turnajové historie jako jeho tříbodový field goal 2.1 sekund vlevo v roce 2008 NCAA Turnaj Mistrovství hru vyrovnal, nutí přesčasy a pomohl pohánět Kansas k vítězství nad Memphis vedl Velký 12 v ukradne všechny tři roky své kariéry a nastavit Kansas single-sezóna záznam jako druhák v 2006-07 a uzavřeno je na následující rok jako junior…vedl KU v asistencí jako nováček a junior…získal Druhý Tým All-Big 12 vyznamenání a byl jmenován do Velké 12 All-Defensive Týmu jako junior v roce 2007-08…byl vybrán, aby Big 12 Konferenci Třetí Tým, jménem Co-Big 12 Defenzivní Hráč Roku a získal All-Obranné Tým vyznamenání jako druhák…získal Všechny-Obranný Tým, All-Rookie Týmu a Třetího Týmu All-Conference ocenění od Associated Press jako nováček v letech 2005-06…jmenoval Nejvíce Vynikající Hráč v roce 2006 Velký 12 Mistrovství světa, dvakrát vyhrál národní Nováček Týdne vyznamenání a jednou Velký 12 Nováček Týdne vyznamenání…vyhrál tým je Clyde Lovellette Nejvíce Zlepšený Ocenění Hráč v letech 2005-06…set Big 12 prváku jeden-kořenit záznam pro ukradne.

osobní:

celé jméno je Almario Vernard Chalmers … rodiče jsou Ronnie a Almarie Chalmers…jeho otec byl jeho trenér v Bartlett h.S. v Anchorage, kde on vyhrál dvě státní mistrovství a Ředitel Basketbalových Operací v Kansasu, zatímco on hrál pro Jayhawks a vyhrál národní šampionát byl pojmenován na Aljašce 4A Hráč Roku třikrát během své kariéry střední školy…má sestra (Roneka Chalmers)…má syna (Zachiah A’mario Chalmers)…jeho bratranec, Lionel Chalmers, hrál za L. a. Clippers a jeho bratranec, Chris Smith, hrál za tým Minnesota Timberwolves…vybrala jeho babička Ethel Mae Evans jako člověk, který udělal největší rozdíl v jeho životě a vybral zarámovaný obraz o ní jako jeho nejcennější majetek…specializoval na Afro-Amerických studií na Kansas…má svou vlastní charitativní nadace (Mario V. Chalmers Foundation), která byla certifikována v únoru 2009…úkolem jeho základem je vytvořit a podporovat komunitní programy, které podporují pozitivní vývoj mládeže prostřednictvím sportu a vzdělávání, a financovat iniciativy na výzkum rakoviny prsu a léčbu…jeho nadace darovala $25.000 Lawrence Memorial Hospital Nadační Sdružení založit první „Mario Skříni“, speciální obchod, který byl otevřen v červenci 2011 s různými svobodných a nízké náklady doplňky pro pacienty s rakovinou. jeho nadace hostí každoroční Národní Mistrovství Klasické Golfové Akce a Mario v. Chalmers basketbalový tábor pro chlapce a dívky stupně 6-12 v Lawrence, KS každý rok … jeho oblíbený sport jiný než basketbal je fotbal … nosí velikost 13 tenisky.