Aaron Holiday

Sezon Pierwszorocznikowyedit

Holiday wstąpił na Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles, z reputacją wytrwałego obrońcy zdolnego do wywierania presji na cały sąd. Po pokazowym meczu przeciwko Bruins, trener Cal State Los Angeles Dieter Horton podziwiał jego zdolność do zakłócania, nazywając go”małym diabłem Tasmańskim w obronie”. Holiday i inny rekrut, książę Ali, sprowadzili potrzebną głębię do UCLA, którzy byli chudsi w guard w poprzednim sezonie. W Holiday, trener Bruins’ trzeci rok Steve Alford posiadał najbardziej naturalny point guard miał w szkole. Miał nadzieję, że pierwszoroczniak może pomóc w ułatwieniu obsługi piłki od obecnego ochroniarza Bryce ’ a Alforda, syna trenera, który skuteczniej łapał piłkę i strzelał. W meczu przeciwko San Diego State, który Bryce Alford najczęściej nie trafił z powodu kontuzji, występ Holiday 'A przeciwko silnej obronie Azteków skłonił ich trenera, Steve’ a Fishera, do nazwania go „zdecydowanie najlepszym graczem na parkiecie”.

Hamilton mógł również grać w point guard, ale Holiday i Alford dzielili większość obowiązków. Podczas otwarcia sezonu, Holiday i Tony Parker mieli sześć obrotów na głowę, ponieważ UCLA obróciło piłkę ponad 23 razy w przegranym 84-81 meczu z Monmouth. W dniu 3 grudnia 2015, Holiday miał 10 punktów, siedem asyst i osiem zbiórek w zdenerwowany 87-77 nad nr 1 Kentucky, pierwsze zwycięstwo Bruins nad najwyżej sklasyfikowanym przeciwnikiem od 2003 roku. W dniu 9 stycznia 2016 roku zdobył gola z trzech punktów, z nieco ponad minutą w wygranym 81-74 meczu z Arizona State, co pomogło UCLA uniknąć spadku do 1-3 w konferencji Pac-12 po raz pierwszy od prawie 20 lat. Jednak Bruins przegrali ostatnie pięć meczów sezonu, aby zakończyć z rekordem 15-17. Holiday rozpoczął wszystkie 32 mecze w sezonie, zdobywając średnio 10,3 punktu, jednocześnie prowadząc drużynę zarówno pod względem przechwytów (1,4), jak i trzypunktowego udziału w bramce (41,9), która również zajęła szóste miejsce w Pac-12. Był drugi w drużynie w asystach (4,0). Jego 127 asyst było piątą najwyższą liczbą pierwszoroczniaków w historii szkoły i największą liczbą pierwszoroczniaków UCLA od czasu, gdy jego brat Jr miał 129 w latach 2008-2009.

drugi sezon …

w latach 2016-2017 Holiday został przeniesiony na ławkę rezerwowych i stał się szóstym zawodnikiem Bruins. Pomimo spadku czasu gry Od pierwszego sezonu, Holiday miał lepszy sezon w porównaniu. Nie narzekał na swoją nową rolę i rozwijał się, a jednocześnie nadal otrzymywał starter-jak czas gry, jak Bruins często używał składu czterech strażników. 3 grudnia 2016 roku zdobył 13 punktów i miał cztery asysty, dzięki którym UCLA z numerem 11 wygrało 97-92 z Kentucky z numerem 1, kończąc passę zwycięstw Wildcats w 42 meczach u siebie. Poprowadził zespół w punktacji w pierwszej połowie, kiedy zrobił wszystkie cztery jego próby strzału i zdobył wszystkie jego 13 punktów jak Bruins zbudował prowadzenie 49-45. Jego występ wśród zmagań piłki na początku gry został doceniony przez Los Angeles Times, ESPN.com, oraz NBCSports.com za zmianę przebiegu gry. UCLA zdobył 3 miejsce w turnieju NCAA w 2017 roku. Z piłką spowolniony przez uraz biodra w meczu otwarcia przeciwko Kent State, Holiday miał 15 punktów i Kariery wysokiej 11 asysty z ławki, aby pomóc Bruins wygrać 97-80. Bruins zakończył sezon 31-5 po przegranej w Sweet 16 do Kentucky. W sezonie Holiday zdobywał średnio 12,3 punktu i 4,4 asysty w ciągu 26 minut na mecz i otrzymał wyróżnienie dla Pac-12 All-Defensive Team. Chociaż nie był notowany w większości draftów, zgłosił się do draftu NBA 2017. Później wycofał swoje nazwisko z draftu, aby zachować uprawnienia do college ’ u.

Junior seasonedytuj

Holiday przejął rolę podstawowego obrońcy w sezonie 2017-18 po tym, jak Ball został wybrany z numerem 2 przez Los Angeles Lakers. UCLA stracił czterech starterów z poprzedniego roku, pozostawiając Holiday jako czołowego powracającego strzelca zespołu. On i pięciogwiazdkowy rekrut pierwszoroczniaków Jaylen Hands Dali Bruinsom dwóch szybkich strażników zdolnych do obsługi piłki, i oczekiwano, że będą grać obok siebie, a także dzielić obowiązki strażników punktowych. Przeciwko Wisconsin w CBE Hall of Fame Classic, Holiday zrobił layup z 0.8 sekundy pozostało w grze, aby dać UCLA 72-70 zwycięstwo. 9 grudnia 2017 roku zdobył 27 punktów i siedem zwrotów, a UCLA miało 20 zwrotów i 15-punktową przewagę w drugiej połowie w przegranym 78-69 meczu z Michigan. 23 grudnia Holiday miał 20 punktów i 8 asyst, aby zrównoważyć kolejne siedem obrotów w wyniku porażki 83-75 nad 7 Kentucky. Występ ten pomógł mu po raz pierwszy w karierze zdobyć tytuł gracza tygodnia Pac-12. 29 grudnia w UCLA 's Conference opener, Holiday zdobył 23 z pierwszych 32 punktów Bruins’, w tym 15 prosto, i zakończył karierę-wysokie 33 punkty w wygranej 96-82 nad Washington State. Dodał 11 zbiórek i cztery asysty i nie popełnił obrotu podczas gry wszystkie 40 minut. Był pierwszym zawodnikiem UCLA, który miał co najmniej 33 punkty i 11 zbiórek w meczu od czasu Eda O ’ Bannona w 1995 roku.

15 lutego 2018 Holiday zdobył 17 punktów i miał 10 asyst w wygranym 75-68 meczu ze stanem Oregon. Następny konkurs w ich ostatnim domowym meczu sezonu, Bruins wygrał 86-78 w dogrywce przeciwko Oregon za Holiday 29 punktów i sześć asyst. W drugiej połowie Ducks wygrali 13: 0 po tym, jak Holiday wszedł na ławkę w faulowych tarapatach. Trener Alford stwierdził, że wartość Holidaya została podkreślona przez plus-minus drużyny, gdy jest poza grą, i nazwał swoją Gwardię gwiazdą kandydatem na Gracza Roku Pac-12. Po poprowadzeniu przez Bruins’ sweep of the Oregon schools, Holiday został nazwany Pac-12 Player of the Week po raz drugi. W finale sezonu regularnego, Holiday zdobył dziewięć punktów i zakończył karierę z 34 punktami na strzelaniu 11-z-16 z siedmioma asystami w zwycięstwie 87-72 nad USC, kończąc sezon w ich rywalizacji w crosstown i kończąc pożegnanie i nie. 4 nasion dla Bruins w nadchodzącym turnieju Pac-12. Po raz trzeci został nazwany Pac-12 Player of the Week, który poprowadził konferencję. W UCLA Pac-12 Tournament opener, Holiday zdobył 34 punkty za drugi mecz z rzędu i dodał osiem asyst i siedem zbiórek, aby prowadzić 88-77 zwycięstwo nad Stanford. Zagrał wszystkie 40 minut gry po raz czwarty w pięciu meczach. Bruins zakwalifikował się do turnieju NCAA 2018, ale przegrał 65-58 z St. Bonaventure w pierwszej czwórce dla Bonnies ’ pierwsza wygrana turnieju od 48 lat. Holiday zdobył 20 punktów i popełnił rekord kariery 10 obrotów, ale także poprowadził obronę, która ograniczyła Jaylen Adams do ośmiu punktów w strzelaniu 2-for-16.

Holiday zakończył sezon średnio Pac-12 prowadząc 20,3 punktu na mecz i zajął drugie miejsce z 5,8 asystami podczas gry w konferencji-high 37,7 minut na mecz. Był pierwszym zawodnikiem szkoły, który zdobył średnio co najmniej 20 punktów od czasu O ’ Bannona w latach 1994-1995 i pierwszym, który poprowadził konferencję w punktacji od czasu Reggiego Millera w latach 1985-1986. Stał się także drugim Bruinem, który zdobył średnio 19 punktów i pięć asyst, dołączając do Billa Waltona w latach 1973-74. Holiday został wybrany do trzeciej drużyny All-American przez Sporting News, a także został wybrany do pierwszej drużyny All-Pac-12. Regularnie przydzielany do obrony najwyższej gwardii przeciwnika, zdobył Pac-12 All-Defensive Team honors. Po sezonie Holiday zdecydował się zrezygnować ze swojego ostatniego roku w UCLA i zgłosić się do draftu NBA, gdzie miał być tak wysoki, jak w połowie do końca selekcji w pierwszej rundzie.