Duel in the Desert set for Las Vegas Motor Speedway ’ s dirt track

trzynasty coroczny Pojedynek na pustyni będzie pierwszym wyścigiem na pół mili owalu od marca. Treningi i wyścigi heat rozpoczęły się w czwartek i będą kontynuowane do sobotniej nocy, kiedy zwycięzca zmodyfikowanego wyścigu IMCA wygra $7,777.

w wyścigu supportu na imprezę wezmą udział Samochody giełdowe IMCA.

wśród wprowadzonych modyfikacji jest obecny mistrz imprezy Johnny Saathoff z Beatrice, Neb. Tytuł zdobył również w 2004 roku.

kierowcy będą reprezentować 25 stanów i trzy kanadyjskie prowincje w największym tegorocznym wyścigu dirt Modified na zachód od Iowa.

trzynastu zawodników Las Vegas zostało zgłoszonych, w tym Dan Fitzgerald. 37-letni Fitzgerald wygrał setną modyfikację w swojej karierze w październiku na torze Pahrump Valley Speedway, gdzie jest liderem klasyfikacji Imca Modified points.

Pojedynek na pustyni będzie dostępny po raz pierwszy na stronie pay-per-view SpeedwayChannel.com do oglądania na żywo lub do pobrania. Znany w kraju spiker DiRT Toby Kruse z Boone, Iowa, i regularne Speedway spiker Chet Christner poprowadzi transmisję.

■ tydzień MISTRZÓW-plany zostały sfinalizowane na drugi coroczny tydzień Mistrzów NASCAR Sprint Cup w Las Vegas, który odbędzie się w grudniu. 1 do grudnia 3 nagrody bankiet w Wynn Las Vegas.

1, z Chasers na imprezę charytatywną w neonowym garażu w Las Vegas Motor Speedway. 12 najlepszych kierowców w serii Cup weźmie udział w Darmowym teleturnieju w stylu „Family Feud”.

następnego dnia kierowcy będą paradować się samochodami pucharowymi na ” okrążeniu zwycięstwa „z Planet Hollywood na Las Vegas Boulevard do hotelu Hard Rock przed wzięciem udziału w” After the Lap ” NASCAR w Hard Rock, gdzie ograniczona liczba miejsc jest bezpłatna dla publiczności na nieformalną sesję pytań i odpowiedzi.

informacje: LVMS.com.

kontakt z dziennikarzem Jeffem Wolfem na [email protected] lub 702-383-0247.