Chelsea vs. Morecambe élő közvetítés (1/10/21): nézd meg az angol FA Kupa online | idő, TV, csatorna

a Chelsea Morecambe-val néz szembe egy angol FA kupa mérkőzésen a londoni Stamford Bridge-en, Angliában, 10.január 2021-én, vasárnap (1/10/21).

a rajongók kizárólag az ESPN+segítségével nézhetik meg a mérkőzést.

***

Manchester City bal Chelsea rendetlenség elsöprő egy 3-1 győzelem vasárnap egy könyörtelen támadó kijelző, hogy feladta Frank Lampard csapata a negyedik veszteség az elmúlt hat Premier League játékok.

Ilkay G. A., Phil Foden és Kevin De Bruyne egy pusztító 16 perces első félidei varázslatban szerzett gólt, amikor a City az ötödik helyre emelkedett a ranglistán, annak ellenére, hogy a koronavírus esetek kimerítették a csapatot.

a Chelsea csak három ponttal van lemaradva a Citytől, de két meccsel többet játszott, és ennek a vereségnek a módja riasztó lesz a közismerten türelmetlen tulajdonos, Roman Abramovich számára.

“egy hónappal ezelőtt mindenki azt mondta, hogy megnyerhetjük a bajnokságot” – mondta Lampard. “Egészen biztos voltam abban, hogy ahol tartunk, az újjáépítés, a eltiltás, az új játékosok a csapatban, a fiatalok, hogy voltak olyan időszakok, amikor fájdalmat kellett átélnünk klubként és egyénként is. Fájdalmas első félidő volt a játékosok számára.”

a koronavírus korlátozásai miatt a tömeg hiánya legalább megkímélte Lampardot a saját rajongói negatívumaitól.

a Citynek öt játékosa hiányzott a koronavírus-fertőzések miatt, és a játék felépítésében terepi zűrzavar volt, amelyet Benjamin Mendy védő okozott, aki újévi partit tartott a háztartások közötti keverésre vonatkozó pandémiás korlátozások megsértésével.

mivel Ederson elszigetelten felépült a COVID-19-ből, Zack Steffen kapus megkezdte első Premier League-meccsét. Ideges kezdés volt a 25 éves amerikai számára, öt perc elteltével foglalást szerzett a büntetőterületen kívüli kezelésért.

de a City sziporkázó támadásának és a Chelsea támadási hiányosságainak köszönhetően Steffent nem tesztelték.

ehelyett ellentétes számú Edouard Mendy háromszor szedte ki a labdát a hálójából.

a 18 perc, Foden kapott át De Bruyne, valamint megtörtént Gündoğan a sor, hogy a net a harmadik cél a négy játékok.

City volt pusztító formában, hangszerelt, mint oly gyakran De Bruyne kevesebb, mint három perc között a nyitó két gól.

Thiago Silva elfogta a belga játékkészítő kezdeti keresztjét, de visszaszerezte a labdát, hogy beállítsa Fodent a másodikra. Foden sima utolsó érintése volt, amely lehetővé tette számára, hogy megverje Mendyt a közeli posztján.

“két nagyon gyenge gólt kaptunk vissza a játékba” – mondta Lampard. “Úgy éreztem, hogy kiütött minket, és nem reagáltunk olyan jól, mint szeretném. Komoly tanulságok az első félidőben. Jó volt a második félidőben, de a játék véget ért.”

a harmadikat De Bruyne kezdte és fejezte be. Sterling felé vette az irányt, hogy a pálya hosszának felénél megszakítást indítson, mielőtt lövéssel eltalálná a gólkeretet. Addigra De Bruyne megérkezett, hogy megfeleljen a visszapattanásnak a 34.percben, pontozás azon a napon, amikor a játékkészítőt központi csatárként telepítették.

“egy kicsit bizarr az elején — csináltam egy párszor a karrierem,” mondta. “Nyilvánvaló, hogy sok csatár, csatár van, akik ki vannak téve. Az edző megkért, hogy végezzem el ezt a munkát, ezért igyekeztem a lehető legjobban csinálni, és jó, hogy így nyertünk.”

csak Mendy gyors reakciója a Chelsea góljában megakadályozta, hogy Rodri a második félidő elején a felső sarokba kerüljön.

ritkán volt ilyen zavartalan a City a Chelsea elleni meccsen, amely Timo Werner csatár gólja előtt újabb csalódást okozott.

a megállási időben vigasz volt Callum Hudson-Odoi hálóval Kai Havertz keresztjéből.

(az Associated Press hozzájárult ehhez a jelentéshez.)