Clint Bowyer megnyeri a 2020-as All-Star Race rajongói szavazatot

Clint Bowyert szerda este jelentették be az All-Star Race rajongói szavazás győzteseként a NASCAR All-Star Race utolsó helyéért Bristol Motor Speedway.

Bowyer volt az első számú szavazatszerző a főversenyre még nem kvalifikált versenyzők között. A rajongók választása szerint a 14. Stewart-Haas Racing Ford a 20., Utolsó nevezésként lépett pályára.

kapcsolódó: Fan szavazás nyertesei All-Star történelem / All-Star Open Eredmények

Bowyer Fan szavazás győzelem megtöri Hendrick Motorsports ‘ hold a helyszínen az elmúlt négy évben. Alex Bowman nyerte a tavalyi rajongói szavazást, Chase Elliott pedig az azt megelőző három évben. Mindkét versenyző 2019 óta versenygyőzelemmel kvalifikálta magát. Bowyer nevezésével mind a négy Stewart-Haas versenyautó-Bowyer, Kevin Harvick, Aric Almirola (aki az All-Star Open egyik szakaszát nyerte) és Cole Custer — a főversenyben lesz.

Bowyer legjobb helyezése az All-Star versenyen 2014 — ben érkezett-hetedik helyezéssel. Talán ez javulni fog az idei Bristoli versenyen, ahol Bowyer az utolsó négy tavaszi verseny közül kettőben második helyezett lett a 0,533 mérföldes pályán.

Kasey Kahne az egyetlen korábbi rajongói szavazás győztes, aki megnyerte a főversenyt. Éppen ezt tette 2008-ban.

a Top 10 a Fan szavazás kiderült NASCAR.com a múlt héten Bubba Wallace, Bowyer, Matt DiBenedetto, William Byron, Corey LaJoie, Tyler Reddick, Christopher Bell, Timmy Hill, Aric Almirola és Austin Dillon lépett színpadra.