Pénzt takarít meg-bolt egy termék aukción!

2részesedés
  • Megosztás
  • Tweet
  • Pin

az egyik módja annak, hogy pénzt takarítok meg, ha vásárolok a helyi Amish termékek aukcióján.

úgy működik, mint bármely aukció. Az árverező bejelenti a tételt licitálásra, és megkezdődik a licitálás. Szeretek az aukcióra járni, mivel ez emlékeztet arra a sok mezőgazdasági aukcióra, amelyen gyermekként apámmal jártam.

számos tippet és útmutatást kértek tőlem a termék aukción történő vásárláshoz, ezért úgy gondoltam, Itt az ideje, hogy írjak róla egy bejegyzést.

pénzt takarít meg-bolt egy termék aukción!

helyi aukciónk ez az egy Plowboy termék aukció. Az általuk aukciós termékek többnyire a környék Amish gazdáitól származnak. Ne tévesszen meg, csak azért, mert egy Amish gazdaságból származik, nem feltétlenül jelenti azt, hogy organikus. Az amishok ugyanolyan sok vegyszert használnak gazdálkodásukban, mint mi angolok. Láttam olyan elemeket, amelyek “nincs spray” – ként vannak megjelölve, jelezve, hogy organikus lehet. De az aukciónkon nem lehet megmondani, hogyan termesztették a terméket. Ha az organikus vásárlás a legfontosabb az Ön számára, akkor az aukción történő vásárlás nem biztos, hogy a legjobb választás. Az egyes gazdálkodók meglátogatása, vagy a mezőgazdasági termelők piacáról történő vásárlás jobban megfelelne Önnek.

Tennessee-ben élek, és államunknak van egy nagyszerű weboldala, amely a Pick TN Products nevű Tennessee termékeket népszerűsíti. Ha TN-ben élsz, vagy a közelben, látogasson el erre a webhelyre, hogy piacokat találjon. Ön is csinál egy Google Keresés termék aukciók az állam, hogy mi lehet elérhető az Ön közelében.

az aukció napján ügyeljen arra, hogy legalább 30 perccel az aukció kezdete előtt megérkezzen. Ez elegendő időt ad arra, hogy regisztráljon egy ajánlattevő számára, és elolvassa a termékeket aukcióra. Meg kell tudni, hogy vizsgálja meg, majd érintse meg a termék ajánlattétel előtt (ésszerűség határain belül, természetesen!). Próbálja meg idő előtt kiválasztani azt a terméket, amelyre a legjobban vágyik. Amint licitálás kezdődik, akkor gyorsan mozog, és lehet licitálni mondjuk, nagy uborka, ha igazán akart kis pácolás is.

továbbá, ha korán ott van, közelebbi parkolóhelyet kaphat, hideg italt vagy snacket vásárolhat, és gondoskodhat a szükséges bili szünetekről.

vigyen magával készpénzt. A helyi aukción betéti / hitelkártyákat veszünk igénybe, de 3% – os díjat számítanak fel. Az ellenőrzések nem általánosan elfogadottak.

ahhoz, hogy valóban felkészülhessen, nézze meg, hogy kaphat-e másolatot az utolsó aukciós nap piaci jelentéséről. Helyi aukciónkat minden hétfőn, szerdán és pénteken tartják. Van egy Facebook oldaluk, ahol megosztják a képeket és a piaci jelentéseket. Ez nem azt jelenti, hogy a következő aukciós napon ugyanazokat az árakat kapja, de jó ötletet ad arra, hogy mire számíthat. Ne feledje, hogy a kínálat és a kereslet, valamint az aukciós látogatók határozzák meg az árakat.

minden aukciós ház kicsit másképp csinálja a dolgokat. Például a helyi aukción Ön darabonként licitál, és legalább 4 darabot kell vásárolnia (ha ennyi áll rendelkezésre az adott tételhez). Lehet, hogy egy fej karfiolra licitál, de egy teljes dobozt kell vásárolnia. Vagy lehet, hogy egy doboz zöldbabra licitálsz, és 4 dobozt kell bevenned.

Tudja meg előre, hogy mennyit szeretne egy adott tételről, amelyre licitál. Nem hiszem, hogy sokkal frusztrálóbb, mint egy ajánlattevő (és az aukciósnak kell lennie), mint várni, amíg Susie Homemaker eldönti, hogy mind a 10 doboz zöldbabot, vagy 6 dobozt, vagy csak a 4 minimumot akarja. Ha nyersz egy ajánlatot, tartsd fel a számodat, és mondd meg neki, hogy mennyit akarsz. Ez elősegíti az aukció zökkenőmentes és gyors áramlását. Ebben az évszakban az aukció tele van eladható termékekkel. Ha hosszabb időt kell várni az ajánlattevőkre, az lelassítja a folyamatot. A helyi aukciónk 2 + órát vehet igénybe. Képzelje el, ha minden tételnél az ajánlattevők lassan elmondanák az árverezőnek, hogy hány dobozt akarnak az egyes tételekből!

az árverező könnyen érthető, és mindig bejelenti a tétel fel ajánlatot. Nekem türelmes embernek tűnik, de akinek dolga van. Meleg van, és sok mindent kell elárverezni. A felkészülés mindenki boldogabbá teszi.

a termék aukción történő vásárlás az, hogyan egészítem ki kerti termékeinket. Meg tudom fagyasztani a termékeket, hogy egész évben élvezhessem.

a legjobb tipp az, hogy tisztítsa meg a hűtőszekrényt, mielőtt az aukcióra indulna. A vásárolt terméket valószínűleg aznap reggel választották ki, de kint lesz a melegben (és meleg van itt Tennessee-ben!) egész nap. Ha egyszer hazaérkezik a hűtőszekrénybe, lehűl, és az idő megőrzésének ablaka kissé megnyúlik.

általában legalább két napot szántam az árverésre. Az első nap az aukció napja. Mivel 1 órakor kezdődik, legkorábban 4 óráig nem leszek otthon a termékemmel. Csak annyit akarok, hogy kipakoljam a terményt, vacsorázzak, és pihenjek, amikor hazaérünk. A következő nap a nap vagy napok feldolgozása.

mindig szórakoztatóbb egy baráttal vagy egy csomó baráttal. A barátokkal történő vásárlás azt is jelenti, hogy kihasználhatja a megtakarításokat, ha hatalmas mennyiségű valamit vásárol, és felosztja. Nem tudom, te hogy vagy vele, de nem hiszem, hogy a családom megenne 20 sárgadinnyét, mielőtt elromlana. (természetesen felvághatom a sárgadinnyéket és lefagyaszthatom őket). Az a véleményem, hogy a tömeges vásárlás általában pénzmegtakarító, de csak akkor, ha valóban felhasználhatja az egészet, mielőtt rosszul megy. Őrizze meg, ossza meg másokkal, vagy enni frissen. De tegye meg, mielőtt eldobja ezt a terméket.

  • A szerzőről
  • legújabb hozzászólások

Laurie Bostwickről

felnőttként Laurie álma az volt, hogy feleség és anya legyen. Ez az álom valóra vált 28 évekkel ezelőtt, amikor Toby felesége lett, a méze. Hálásan, Laurie álma, hogy Mama legyen, szintén teljesült, mivel megáldották őket 5 gyermekek, idős 26 le 16, kettővel már Jézussal. Ők mindig is egy homeschooling, homesteading család, és a szeretet együtt lenni. Jelenleg Tennessee-ben élnek egy kis (nagyon kicsi) fűvel készített marhahúsfarmon, ahol 4 miniatűr tacskó és 8 csirke is csatlakozik hozzájuk.

2 részvények

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Previous post A Top 10 legjobb Dire Straits dal
Next post Az adózás alapelvei / közgazdaságtan