veilingen en ESTATE SALES in MASSACHUSETTS

Waarom is MaxSold de beste Estate Sale Company in Massachusetts?

bij MaxSold weten we dat het verkopen van een woning en de inhoud ervan slechts een deel van je verhaal zijn. Daarom helpen onze lokale experts jaarlijks duizenden Amerikanen, waardoor het proces snel, efficiënt en probleemloos verloopt. Wij bieden on-site hulp bij het fotograferen en catalogiseren van uw huishoudelijke inhoud, en om het ophaalproces op uw gekozen tijdlijn te ondersteunen. Online zorgen wij voor de marketing van uw veiling en het innen van de betaling van al uw bieders. We kunnen ervoor zorgen dat alles wordt verkocht en verwijderd in minder dan twee weken-zodat u terug kunt gaan naar de dingen die er toe doen.

bij MaxSold zien we de waarde van wereldse bezittingen, en we zetten het om in geld voor onze klanten, waardoor ze van de last van spullen worden verlost en tegelijkertijd de levensduur van goederen worden verlengd. Onze missie is om het proces van de wederverkoop gemakkelijk te maken, zodat onze klanten kunnen krijgen op met alles wat het leven te bieden heeft.

het voordeel van het gebruik van MaxSold om een Vastgoedveiling online te hosten is dat ons digitale bereik groter is dan een traditioneel veilingbedrijf. Het traditionele formaat is gebaseerd op het feit dat bieders fysiek aanwezig en beschikbaar zijn op een bepaalde dag en tijd. Onze klanten profiteren van een grote pool van kopers die we bereiken op platforms zoals Facebook, reclame veiling kavels rechtstreeks aan hen. En omdat er meer bieders zijn, bieden ze competitief!

verkoop van onroerend goed in Massachusetts

onze eerste veiling was een verkoop van onroerend goed in Westwood, MA in 2013. Het huis was een prachtige Victoriaanse boerderij die al meer dan zestig jaar in dezelfde familie was. Daar ontmoetten we voor het eerst de rijkdom van de geschiedenis van Massachusetts door de objecten die werden geveild-van originele gas verlichtingsarmaturen tot servies en beeldende kunst. Er was een schat aan home decor van Scandinavische Mid-Century Modern tot antieke meubels gemaakt lokaal in Massachusetts. Er was ook een ongelooflijk coole Volvo P1800, hetzelfde model aangedreven door wijlen Roger Moore in de hit Britse show the Saint. Massachusetts’ lange geschiedenis van het zijn in de voorhoede van de Amerikaanse cultuur en vooruitgang maakt het een unieke plek om te kopen en verkopen van gebruikte items. Naast onze reguliere Boston estate sales, onze service gebied omvat meer dan 200 gemeenschappen in de hele staat, elk met hun eigen unieke geschiedenis en legaten. De Onafhankelijkheidsverklaring werd voor het eerst gelezen in 1776 van de Old South Church in Worchester, MA, op de site van het huidige stadhuis van Worchester; het eerste Amerikaans Engels woordenboek werd gemaakt in Springfield, MA, dat was eigenlijk de eerste van vele Springfield ‘ s in de VS (met inbegrip van die beroemd gemaakt door The Simpsons). Lowell, Massachusetts was een tijd de bakermat van de industriële revolutie in Amerika, waar goederen werden geproduceerd die in het hele land werden gebruikt, en Quincy, MA was de locatie van de Granite Railroad–Amerika ‘ s eerste commerciële spoorweg. Of het nu een Colonial Revival buffet, een set van Dedham cobalt blue stoneware, of een rookie baseball kaart van een beroemde Red Sox speler, de geschiedenis van de verkoop van onroerend goed in Massachusetts wordt weerspiegeld in de objecten die hier worden doorverkocht, en in het belang en de inzet die kopers hebben in de richting van het bezit van een stuk van die geschiedenis. Een van de redenen waarom we zo effectief zijn in het verkopen van alles is dat we ook praktische, alledaagse items verkopen-van timmergereedschap en tractor/sneeuwblazers, tot krat & vat tuinmeubelsets en fitnessapparatuur. Wij helpen huizen van inhoud te wissen, zodat onze veilingen alles omvatten van de meest unieke tot de meest voorkomende en nuttige.

Wie gebruikt MaxSold en waarom?

de overgrote meerderheid van onze klanten gebruikt MaxSold voor de verkoop van onroerend goed en het inkrimpen. Onze klanten in MA gebruiken MaxSold ook voor decluttering, het schoonmaken van huishoudelijke inhoud voorafgaand aan renovaties, sloop of verhuizing.

een boedelveiling vindt plaats wanneer een groot deel van de materiële bezittingen van een persoon in één keer wordt doorverkocht-meestal omdat ze verhuizen of zijn overleden. Omdat dit een moeilijke tijd kan zijn voor gezinnen, zet MaxSold zich in om het veilingproces probleemloos te maken…en we doen het met zorg en aandacht voor uw items en uw omstandigheden.

bij MaxSold worden items, net als bij een live veiling, ingedeeld in kavels–en potentiële kopers plaatsen live biedingen op de kavel waarin ze geïnteresseerd zijn. MaxSold verzamelt vervolgens geld van kopers, met behulp van ons beveiligde online platform, en onze klanten ontvangen een cheque voor de totale waarde van de veiling (minus kosten).

Wie zijn de bieders?

verkopers in Massachusetts vinden een aantal lokale en regionale verzamelaars en antiquairs op zoek naar unieke items om hun catalogus aan te vullen. We vinden ook mensen met oog voor design, die MaxSold zullen gebruiken om opvallende of unieke items te vinden om hun huizen in te richten. Van Cambridge ‘ s vele wereldberoemde universiteiten en hogescholen, tot een indrukwekkend netwerk van staats -, gemeenschaps-en liberal arts colleges in plaatsen als Amherst, Waltham en Milton, veel ethisch-minded studenten gebruiken ook MaxSold om te zoeken naar meubels en andere huishoudelijke artikelen zoals servies, Lampen en kantoorapparatuur waarop ze kunnen vertrouwen om hun appartementen in te richten. Deze jongere generatie consumenten waardeert groene alternatieven, en ze zullen eerlijke marktwaarde betalen voor een tweedehands item dat tevreden is dat ze de meest milieuvriendelijke keuze hebben gemaakt.

Veelgestelde Vragen over Vastgoedveilingen in Massachusetts

Wat is de gemiddelde commissie voor een vastgoedverkoop in Massachusetts?

net als elke andere dienst vindt u van de ene veilingmeester of planner tot de volgende een enorm scala aan provisietarieven, afhankelijk van een aantal factoren, zoals de locatie, het aantal kavels in de veiling en de soorten goederen die worden geveild. Traditioneel ligt de waarde van een veilingmeester in zijn connecties met kopers in gespecialiseerde markten, maar deze relaties kunnen ethisch verdacht zijn, en werken zowel in dienst van de koper als in die van de verkoper. Het veilingproces van MaxSold is echter volledig transparant en alle goederen worden tegen reële marktwaarde verkocht, en er wordt een uitgebreid verslag verstrekt met vermelding van het aantal biedingen dat elke partij heeft ontvangen en de totale waarde van elk item. Elke vraag of de Commissie het waard was, wordt volledig vermeden.

Wat moet u niet verkopen op een garageverkoop?

het lijkt voor de hand liggend om te zeggen, maar je moet nooit illegale stoffen of gereguleerde goederen verkopen in een garage verkoop. Maar je moet altijd proberen alles te verkopen wat je niet wilt. Mensen vinden voortdurend ingenieuze manieren om goederen te hergebruiken; anderen zullen kansen zien, zelfs in goederen waarvan je denkt dat ze rommel zijn en ze opnieuw uitvinden. En, als het je lukt om uw goederen door te verkopen, krijg je geld en hebben omgeleid goederen van stortplaats.

welke items verkopen het best bij estate sales in MA?

de beste items om te verkopen op een estate sale veranderen voortdurend, op basis van consumententrends en toeleveringsketens. Tijdens COVID-19, bijvoorbeeld, zijn er zoveel mensen geïnteresseerd geweest in het opzetten van thuis sportscholen dat leveranciers niet meer op voorraad zijn en MaxSold is uitgegroeid tot een van de weinige plaatsen om deze items snel te vinden. Hoewel items zoals mid-century modern meubilair al een aantal jaren on-trend, bij MaxSold geloven we dat alle items kunnen verkopen via online veiling. Omdat we veilingen adverteren en verkopen aan een zo breed mogelijk publiek, weten we dat deze interesse eigenlijk is wat allerlei soorten artikelen laat verkopen–of het nu een sneeuwschep is of een antieke ijdelheid.

hoe lang duurt het om een vastgoedverkoop op te zetten?

het opzetten van een privéveiling kan veel tijd in beslag nemen. Je moet de inhoud catalogiseren, een locatie opzetten voor kopers om items te bekijken en te kopen, en adverteren bij de lokale en regionale gemeenschap, drummen belangstelling die allemaal zou kunnen worden gedwarsboomd gewoon omdat het weer slecht is. Een MaxSold veiling kan een landgoed in minder dan twee weken vrijmaken, van catalogiseren tot ophalen. We kunnen zo hands-on zijn als je nodig hebt, met teams van lokale experts beschikbaar in provincies in de hele staat.

hoe start ik een online verkoop van onroerend goed?

het opzetten van een online verkoop van onroerend goed is eenvoudig — bel MaxSold. U kunt uw inhoud fotograferen en catalogiseren, en aanwezig zijn op de pickup dag om kopers te helpen, en MaxSold zal zorgen voor de marketing van uw veiling en uiteindelijk het verzamelen van de betaling van bieders. Of u kunt MaxSold het proces laten verzorgen via onze lokale expertteams die u door elke fase van het proces helpen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Previous post Lipometabolisme en Glycometabolisme bij leveraandoeningen
Next post U. S. Food and Drug Administration