Kansas Atlétika, hogy a rajongók korlátozott kapacitású otthoni események December. 7-14 / a Tait meséje

a jelenet az Allen Fieldhouse - ban körülbelül 30 perccel a Ku 2020-21-es hazai nyitánya előtt Washburn decemberben. 3, 2020.

a jelenet az Allen Fieldhouse-ban körülbelül 30 perccel a Ku 2020-21-es hazai nyitánya előtt Washburn decemberben. 3, 2020. írta: Matt Tait

a játékosok és az edzők családtagjai voltak az egyetlen rajongók az Allen Fieldhouse standján a csütörtöki otthoni nyitónapon az Allen Fieldhouse-ban a hetedik rangú Kansas férfi kosárlabda csapat és a Washburn között, de ez a terv rövid életű lesz.

közvetlenül a tipoff csütörtöki meccse előtt a Kansas Athletics bejelentette, hogy korlátozott mértékben engedélyezi a rajongóknak a decembertől kezdődő összes hazai atlétikai eseményt. 7-14.

ez magában foglalja a három férfi kosárlabda-mérkőzést, két női kosárlabda-mérkőzést és a futballcsapat Szezonzáróját Texas ellen decemberben. 12.

Jeff Long, A Ku sportigazgatója elmondta, hogy a döntést, amelyet a hónap folyamán hetente hoznak meg, a Ku pandémiás orvosi tanácsadó csoportjával folytatott tanácskozás után hozták meg.

a tervet bejelentő e-mailben Long dicsérte a campus vezetését, amelyet Douglas Girod Ku kancellár vezetett a folyamat során nyújtott útmutatásért, és megjegyezte, hogy a KU-nak nem volt ismert COVID-19 továbbítása a Ku versenyeken, amelyeken rajongók vettek részt.

Long hozzátette: “és bízunk benne, hogy az Allen Fieldhouse-on belüli játékokat tervezzük.”

a KU tisztviselői ősszel korábban bejelentették, hogy a társadalmi távolságtartási követelmények miatt körülbelül 1500 szurkolót várnak a Kansas kosárlabda játékaira ebben a szezonban.